Записатися на сервіс Соллі Плюс «Соллі Плюс» — Міжнародний автомобільний холдинг

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ DAF - 100% ЯКІСТЬ

"ТЕК-ТРАНС" надійний партнер по швидкому постачанню оригінальних запчастин DAF

Сервісний центр "ТЕК-ТРАНС" поставляє запчастини для вантажівок усім контрактним сервісним партнерам DAF щодня. Регулярне оновлення складу безпосередньо від виробника гарантує ефективне виконання замовлень клієнтів.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ - (DAF) - БЕЗПЕКА, НАДІЙНІСТЬ І ОПТИМАЛЬНА ВІДДАЧА

Кожна вантажівка DAF, яка сходить з конвеєра, вже пройшла довгий шлях розробки та перевірок. Це дозволяє забезпечувати відповідність вантажівок високим стандартам безпеки, надійності, експлуатаційним витратам і дії на довкілля. Такі ж високі вимоги ми пред'являємо до оригінальних запасних частин DAF. Усе це дозволяє забезпечити вам отримання максимального доходу від ваших вантажівок і компанії.

ПЕРЕВАГИ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН DAF:

Запчастини на 100% відповідають саме вашому автомобілю DAF

Максимальний період використання і працездатністності

Повноцінна гарантія DAF

Мінімальні експлуатаційні витрати

DAF також пропонує відмінну гарантію на усі оригінальні запасні частини DAF. Якщо запасні частини встановлюються на офіційній сервісній станції DAF, ви не лише отримаєте гарантію на оригінальні деталі DAF, але і заощадите на установці. Таким чином, ви купуєте не лише оригінальні запасні частини DAF, але і відповідний досвід і обслуговування.

Коли ваша вантажівка вимагає обслуговування або ремонту, ми рекомендуємо вам вибирати оригінальні запасні частини DAF. Використання неоригінальних частин може мати негативний вплив на споживання палива вашим автомобілем, що, врешті-решт, приведе до зниження доходів вашої компанії.